Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
10.10.2017

Стартував VІIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс студентської молоді імені Тараса Шевченка

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

З привітанням до учасників конкурсу звернулися науковий координатор роботи Центру культури української мови імені Олеся Гончара Світлана Ігнатьєва, директор Центру Ірина Цюп’як, письменниця Леся Степовичка та старший викладач Наталя Костюк. 

Для учасників дійства була представлена виставка художньої та наукової літератури «Вічний як народ», присвячена творчості Великого Кобзаря, підготовлена співробітниками науково-технічної бібліотеки НГУ та презентована її директором Геннадієм Онищенком.

Студент-іноземець з Анголи Абел Кінг поділився своїми враженнями від знайомства з постаттю Тараса Шевченка, його підтримали студенти факультету Інформаційних технологій, групи 124-17-2 (системного аналізу). Орина Шаповалова прочитала «Садок вишневий коло хати», а справжнім апогеєм дійства став «Заповіт» Тараса Шевченка у виконанні Юлії Бойко – студенток-першокурсниць ФІТу.

Тож запрошуємо до участі у Конкурсі усю студентську молодь. Завдання для першого етапу конкурсу – написати есе «Шевченко у моєму житті». Обсяг до 300 слів. За умовами конкурсу переможці за результатами кожного його етапу, крім фінального, визначаються в кількості 30% від загальної кількості учасників відповідного етапу змагань.

Другий та третій етапи проходитимуть в Інституті післядипломної педагогічної освіти.


Творчий колектив Центру культури української мови імені О.Гончара

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт