Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
13.10.2017

Воїн-викладач зустрівся з першокурсниками

Напередодні Дня захисника України старший викладач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Дмитро Кошка для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища» організував і провів екскурсію в музейній експозиції «Шляхами Донбасу», яка висвітлює громадянську героїку Дніпропетровщини у подіях АТО.

Дмитро наголосивив, що експозиція наповнена художнім символізмом і завдяки панорамному принципу викладення тематичних блоків неначе переносить нас у вир цих подій. За кожним експонатом – трагічні історії окремих воїнів, військових підрозділів та їх бойовий шлях.
Студенти переглянули відео про героїчний подвиг українських воїнів – учасників антитерористичної операції на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, і які пройшли жертовний і героїчний шлях у відстоюванні української державності.
Після завершення заходу студенти подякували Дмитрові за глибоку й зворушливу розповідь про події, в яких він особисто пройшов героїчний шлях ЗАХИСНИКА НАШОЇ ДЕРЖАВИ!

Артем Павличенко,
завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт