Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
19.10.2017

Англійська мова для професійного спілкування відкриває «Вікно в Америку»

Нетрадиційно завершився для студентів третіх курсів усіх факультетів університету перший модуль вибіркового курсу «Англійська мова для професійного спілкування».

Нетрадиційно завершився для студентів третіх курсів усіх факультетів університету перший модуль вибіркового курсу «Англійська мова для професійного спілкування», в рамках якого передбачено розвиток вмінь заповнення візових документів, подання їх в посольство країни, куди відряджається майбутній працівник, проходження інтерв’ю для отримання візи тощо. Саме для них і магістрантів дуже своєчасною була зустріч з Віце-консулом Посольства США в Україні Н. Морін і її помічницею, організованою Ресурсним центром «Вікно в Америку» при Дніпропетровській обласній універсальній бібліотеці ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія. 

Під час зустрічі представники Національного гірничого мали змогу отримати інформацію про диверсифікаційні візи, корисні поради щодо запобігання шахрайства під час заповнення візових документів, а також відповіді на свої запитання.

За результатами вікторини, запропонованої студентам і викладачам пані Н. Морін, студенти і магістранти отримали подарунки від представників Посольства США в Україні, а головне цінну пораду особисто керувати і відслідковувати процес подання візових документів навіть тоді, коли цим займаються офіційні фірми. «Липові довідки та інформація» призводять до дискваліфікації та/або відмови. «Чесним бути вигідніше» - головна порада Посольства США.

За відгуками студентів ця зустріч максимально наблизила обраний ними курс «Англійська мова для професійного спілкування» до реального життя. Взагалі, цей курс за своїм змістом і насиченістю інновацій нагадує курс англійської мови в якомусь із закордонних університетів. 
Хто не вірить, має можливість переконатися на власному досвіді, обравши наступного року вибіркову дисципліну «Англійська мова для професійного спілкування», яку читають викладачі кафедри іноземних мов.

Інформація кафедри іноземних мов НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт