Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
25.10.2017

Навчально-пізнавальна екскурсія магістрів кафедри аерології та охорони праці

23 жовтня відбулася цікава екскурсія магістрів спеціальностей 263 «Цивільна безпека» та 184 «Гірництво» за спеціалізацією «Охорона праці» під керівництвом доцента кафедри аерології та охорони праці Олени Олександрівни Яворської до одного з провідних технічних експертних центрів України а саме - Товариства технічного нагляду «ДІЕКС». 

«Товариство технічного нагляду ДІЕКС» здійснює контроль обладнання матеріалів неруйнівними методами при виготовленні, будівництві, монтажі, ремонті, реконструкції та технічному діагностуванні об'єктів. Сьогодні компанія надає повне технічне обслуговування підприємствам у галузі промислової безпеки. 
Головна місія «ДІЕКС» - підвищення рівня промислової безпеки у сфері охорони праці з метою профілактики та запобігання негативного впливу технічних засобів і обладнання на людей та навколишнє середовище. 
Підприємство має широкі міжнародні зв’язки у галузі промислової безпеки в державах Європейського союзу, Азії, Австралії та інших країнах. 
Експерти цього центру мають колосальний досвід у технічній експертизі. Обладнання, на якому вони виконують дослідження, є високотехнологічним і сучасним, а деяке не має аналогів в Україні.

Наші студенти вивчають дисципліну «Технічна експертиза об’єктів підвищеної небезпеки» (лекції проводить доцент кафедри аерології та охорони праці О.О. Яворська) і саме цей візит є дуже корисним у вивченні та усвідомленні цієї дисципліни. До того ж, співробітники компанії та технічні експерти запропонували цікаві лабораторні дослідження з методів неруйнівного та руйнівного контролю, а саме: візуально-вимірювальний метод; магнітопорошковий метод; вихротоковий метод; ультразвуковий метод; метод направлених хвиль; акустико-емісійний метод; рентгенографічний метод; вимірювання твердості; спектральний аналіз; фізико- механічні випробування зразків; металографічні дослідження.

Студенти жваво реагували на лабораторні дослідження, ставили запитання, проявляли зацікавленість щодо професії експерта технічного з промислової безпеки. Безперечно, такі екскурсії необхідні для студентів, бо можуть посприяти вибору працевлаштування за спеціальністю. 

Магістри та викладач щиро вдячні завідувачу кафедри аерології та охорони праці професору В.І. Голіньку і генеральному директору ТОВ «Товариство технічного нагляду ДІЕКС» В.А. Гудошніку за можливість відвідати провідне підприємство, а також - технічним експертам за демонстрування у лабораторіях досліджень з неруйнівного та руйнівного контролю!


Інформація кафедри аерології та охорони праці НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт