Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.11.2017

Майстер-клас з міжнародного бізнесу

На кафедрі менеджменту 1 листопада відбулася зустріч викладачів та студентів 3-6 курсів, які навчаються за спеціальністю менеджмент, з головою Комітету з підтримки експорту при Дніпроетровській обласній державній адміністрації паном Ігорем Снітівкером. 

Зустріч пройшла у формі майстер-класу на тему «Експорт та стратегії міжнародного бізнесу», в межах якого доповідач висвітлив питання, пов’язані з особливостями експортно-імпортної діяльності в Україні, механізмами укладання зовнішньоекономічних угод між вітчизняними підприємствами та іноземними контрагентами, розробкою функціональних стратегій підприємств, логістичним забезпеченням їх діяльності, використанням правил ІНКОТЕРМС при здійсненні ЗЕД підприємствами. 

Майстер-клас тривав понад 4 години й викликав жвавий інтерес у студентів і викладачів завдяки тому, що теоретичний матеріал було проілюстровано практичними прикладами з досвіду діяльності українських та іноземних підприємств. 

Під час зустрічі слухачі мали нагоду налагодити плідний діалог з доповідачем, поставити запитання, що їх цікавили. Для викладачів участь у майстер-класі була також можливістю переконатися в актуальності тем, що розглядаються в межах відповідних навчальних курсів, для майбутньої професійної діяльності.


Олена Грошелєва


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт