Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
07.11.2017

Ми – з Павлограда

З початком нового навчального року до лав студентів додалося багато нових облич. Талановиті юнаки та дівчата з міста Павлоград також зробили свій вибір на користь Гірничого.

Що вплинуло на рішення павлоградської молоді вступати до Національного гірничого університету та підкорювати його вершини, поцікавилася студентка першого курсу факультету інформаційних технологій, студентський кореспондент Анастасія Горєлова.

Артем Усенко навчається на першому курсі за спеціальністю гірничі машини та інжинірінг. Він впевнений у собі та своїх можливостях, вірить в те, що з легкістю зможе досягти задуманого. 

Які враження від навчання? Чи важко було розпочати студентське життя далеко від дому?
Артем:
Спочатку дуже позитивні враження від навчання та викладачів, але з часом стає все складніше. Для мене не склало труднощів розпочати студентське життя далеко від дому.

Чому ви вирішили вступати до цього університету, можливо, хтось із ваших родичів навчався саме тут і тому ви вирішили наслідувати його?
Артем:
Моя сестра закінчила наш університет, але це ніяк не вплинуло на моє рішення. Мені здалося, що це цікава спеціальність, тому я вирішив спробувати.

Чи встигли ви вже освоїтися в стінах університету, завести нові знайомства, проявити себе якимось чином в культурному житті університету?
Артем: Звичайно! Я потоваришував з багатьма хорошими людьми. Проявити себе в житті університету ще не встиг, але в майбутньому обов’язково буду брати активну участь у різноманітних заходах.

Які ваші плани на майбутнє? Ви хотіли б залишитися і працювати в Дніпрі чи повернутися до рідного міста?
Хотілося б знайти роботу в Дніпрі, але життя не передбачуване, тому подивимося, як все вийде.

Його земляк-павлоградець – Михайло Лядецький навчається на першому курсі факультету інформаційних технологій за спеціальністю системний аналіз.

У нього чіткі життєві позиції, він знає, чого прагне.

Чому ви обрали для себе саме цей напрямок навчання? До чиїх порад ви дослухалися, обираючи майбутню професію?
Михайло: Обрав ФІТ, так як це найперспективніший напрямок в найближчому майбутньому. Обираючи майбутню професію, дослухався до порад батька, а також до своїх власних вподобань.

Чи важко було скласти вступні іспити, щоб потрапити на бажану спеціальність?
Михайло: Вступні іспити були складніші, ніж я очікував, але з ними я впорався і вступив туди, куди хотів.

Не шкодуєте про свій вибір на користь цієї спеціальності та взагалі Гірничого Університету?
Михайло:
Не шкодую і дуже радий тому, що навчаюсь саме в Гірничому Університет!

Які ваші враження від навчання?
Михайло:
Перші два місяці були складними, але цікавими.

Яким ви бачите своє майбутнє після закінчення університету: будете підкорювати нові міста чи повернетеся до рідного міста?
Михайло:
Хочу поїхати до столиці, жити та працювати там.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт