Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
15.11.2017

В НГУ реалізують міжнародний проект забезпечення якості освіти

13-14 листопада в НГУ відбулась зустріч з делегацією Європейських університетів в рамках проекту Erasmus+: «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі Європейських стандартів та рекомендацій (QUAERE)».

До експертної групи увійшли:

Аудріус Гаргасас, Університет Александраса Стульгінскіса (Литва);

Василіс Стилянакіс, Університет Патри (Греція);

Вік Клабберс, The Network University (Нідерланди).

Менеджер проекту від НГУ – декан факультету інформаційних технологій НГУ Михайло Алексєєв. Робоча група – доценти Удовік І.М., Чуріканова О.Ю.

У зустрічі взяв участь ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк. Іноземні партнери трьох країн зазначили, що Національний гірничий університет – третій ВНЗ України, який вони відвідали за програмою Erasmus+ і вже з першого візиту вражені комунікабельністю студентів і готовністю розвиватися як фахівці міжнародного рівня.

Метою проекту є підтримка реформування та розвитку системи забезпечення якості вищої освіти в Україні. Проект розрахований на розробку інструментів для сталого функціонування систем внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості освіти; стимулювання більш широкого залучення студентів до процесів самоаналізу у вишах впровадження механізму самоаналізу як невід’ємного компоненту функціонування університетів.

Під час зустрічі обговорювалися питання існуючої системи оцінки якості освіти в університеті; перспективи та етапи запровадження системи оцінки якості освіти, розробленої на основі Європейських стандартів.

З більш детальною інформацією щодо проекту можна ознайомитися за посиланням.

ІАЦ НГУ

Фото Юлії Левенець, відеостудія "Юність" НГУ 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт