Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
23.11.2017

Семінар проводять науковці і спеціалісти

21 листопаду 2017 р. для студентів Державного ВНЗ «НГУ» відбувся семінар з питань іноземних інвестицій, формування індексу споживчих цін, експортно-імпортної діяльності.

Цей захід проведено кафедрою прикладної економіки та підприємництва Національного гірничого університету спільно з Державним управлінням статистики в Дніпропетровській області. У роботі семінару взяли участь студенти різних спеціальностей та напрямків підготовки, зокрема, студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які навчаються за бакалаврськими та магістерськими програмами, а також викладачі кафедр нашого університету.

Експерти управління статистики надали інформацію про інвестиційні та економічні результати діяльності підприємців Дніпропетровської області, стан та тенденції споживчих цін, пояснили особливості підготовки, обробки та надання статистичних матеріалів, необхідних для ефективного управління їх бізнесом. З доповідями виступили Вергун Л.М. (начальник відділу поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю), Захаренко Г.А. (заступник начальника управління аналізу даних статистики виробництва та послуг), Цимбал Ю.О. (завідувач сектору аналізу даних статистики зовнішньої торгівлі управління аналізу даних статистики торгівлі), Підорич О.Г. (начальник управління збирання даних статистики цін).

Доцент кафедри прикладної економіки та підприємництва Шаповал В.А. розповів студентам про результати конференції з питань експорту, яка нещодавно відбулась в м. Дніпро. Наголос зроблено на актуальних проблемах українських експортерів та можливих способах їх вирішення із залученням послуг Дніпропетровської торгово-промислової палати, участі в програмі «EU4Business» від Європейського банку реконструкції та розвитку, а також потенціалу державних структур та бізнес-асоціацій.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб на кафедру для отримання більш детальної інформації, обговорення ідей, проблем та пропозицій в сфері підприємництва та управління.


Інформація кафедри прикладної економіки та підприємництва

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт