Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.11.2017

В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ГІДНІСТЬ ЛЮДИНИ?

На цю тему дискутували 29 листопада представники різних поколінь у Автотранспортному коледжі Державного ВНЗ "Національний гірничий університет, де відбулося заняття, присвячене Дню Гідності і Свободи. Його провела в приміщенні бібліотеки провідний фахівець Центру культури української мови ім. Олеся Гончара НГУ, письменниця Леся Степовичка. Вона поділилася спогадами про свою участь у подіях Помаранчевої революції та Революції Гідності і прочитала публіцистичні вірші.

Студенти коледжу говорили про їхнє розуміння історичних подій 2004, 2013-2017 років, про те, як вони розуміють поняття «гідність»:

- Гідність в тому, щоб не дати поневолити себе, відстояти Незалежність України.

- Гідність в тому, щоб вміти захистити свою честь, свою родину, Батьківщину.

Присутній на занятті куратор групи Іван Кузьмич демонстрував на екрані світлини із історії двох Майданів.

- Сьогодні ваша гідність, молоді люди, полягає в тому, щоб добре навчатися і по закінченні коледжу вступити до найкращого вишу – Національного Гірничого, який відтепер отримав статус Технічного університету «Дніпровська політехніка»! – завершила зустріч Леся Степовичка.

Завідувач бібліотекою Жанна Олександрівна подякувала Лесі Несторівні за цю бесіду, за те, що такі зустрічі завжди мають не лише культурологічну, а й профорієнтаційну цінність. Куратор групи зауважив, що творчі виступи письменниці за останні роки стали вже доброю традицією і висловив сподівання, що вони відбуватимуться й надалі.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт