Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.11.2017

Співробітника НГУ відзначено нагородою Голови обласної ради

До 4-ї річниці Євромайдану та до Дня Гідності голова обласної ради Гліб Пригунов скликав найактивніших учасників Євромайдану, щоб привітати їх зі святом і нагородити пам’ятним знаком та подарунками. «Вас можна сміливо назвати совістю революцій і декого з Вас - не однієї, а навіть, всіх трьох – 1991, 2004 та 2013 років», – звернувся до зібрання Гліб Олександрович.

Серед присутніх були помічені засновник обласної організації Народного Руху Іван Шулик, голова обласної організації Товариства політв’язнів та репресованих Іван Дремлюга, волонтер Тамара Мудрак, лідер Майдану «Січеслав» Віктор Романенко, юрист Вероніка Комісар, письменниця Леся Степовичка, полковник, голова обласної організації Спілки ветеранів Віктор Таратушка та ін.

«Сьогодні я запросив до себе у робочий кабінет тих людей, яких вважаю своїми вчителями. Своїми людськими вчинками, і не тільки на Майданах 2004 та 2013-14 років, а починаючи з 1998 року (початок моєї свідомої політичної діяльності) вони неодноразово демонстрували, що тільки принциповістю і чесністю можна досягти змін у суспільстві. І саме ці якості можуть виступати об’єднуючою силою. Ці люди, різні за віком, різні за професіями, зібралися сьогодні, щоб довести: ті, хто стоїть на принципах Гідності і Свободи, завжди єдині, завжди разом!» - написав на своїй сторінці у FB Гліб Пригунов.

Ми вітаємо Лесю Несторівну з відзнакою і бажаємо їй міцного здоров’я та успішної творчої праці в нашому виші!

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт