Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
01.12.2017

Українська делегація від НГУ стала найбільшою серед учасників тренінгу з питань соціальної адаптації молодих біженців та внутрішньо переміщених осіб у Литві

З 19 по 27 листопада у Литовській Республіці (м. Тракай) відбувся тренінг з питань соціальної адаптації молодих біженців та внутрішньо переміщених осіб у рамках реалізації ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​програми ЄС ERASMUS+.

Проект розроблено на кафедрі обліку і аудиту НГУ за організаційної підтримки відділу міжнародної академічної мобільності Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Партнерськими організаціями у реалізації проекту виступили NGO «DevelopmentandInitiative» (Україна) та NGO «Inseptus» (Литовська Республіка). Країни учасниці: Україна, Литовська Республіка, Австрія, Ірландія, Греція, Вірменія, Сицилія.

Українська делегація на проекті стала найбільшою та складалася виключно з викладачів та співробітників НГУ: тренери – завідувач кафедри обліку і аудиту Пашкевич М.С., співробітник відділу міжнародної академічної мобільності Пряжнікова К.В; учасники від кафедри обліку і аудиту – доц. Дріга О.П., ас. Харченко М.О., ас. Макурін А.А., учасники від кафедри будівництва, геотехніки та геомеханіки – доц. Причина К.С.

Проект «INVOLVEMENT» став першою спробою поєднати формальну та неформальну освіту у питанні соціальної інклюзії молоді, яка постраждала через необхідність мігрувати внаслідок військових конфліктів. Під час тренінгу представники громадських волонтерських організацій та академічного сектору разом намагалися знайти шляхи кооперації у цій доволі складній справі. Прийшли до спільної думки, що громадські активісти та викладачі університетів можуть відігравати роль коннекторів під час допомоги молодим біженцям у адаптації у локальне соціальне середовище.

Завдяки проекту молоді учасники з різних країн удосконалили навички міжкультурного спілкування, комунікації, критичного мислення, ведення аргументованої дискусії, аналізу та формування стратегії.

Тренінгові дні були надзвичайно насичені різноманітними сесіями та панельними обговореннями, а ввечері влаштовувалися міжкультурні вечірки з національними піснями, танцями та квізами про країни.

Запрошуємо партнерів та друзів до співпраці у майбутніх проектах.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт