Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
01.12.2017

В НГУ відбувся міжвузівський семінар «Академічні компетенції: культурні та державні стандарти»

У семінарі взяли участь магістри, аспіранти, викладачі, доценти й професори різних ВНЗ України.

Захід відбувся в Центрі естетичного розвитку кафедри філософії і педагогіки НГУ, співорганізатор семінару – НГО «Освітній центр «Відкрите знання» в особі кандидата філософських наук, доцента Любові Чернової.

– Середовище, в якому здійснюється наука – складне, але ми націлені на майбутнє, тож своєю діяльністю ми можемо вплинути на його стан вже зараз, - зазначила під час вступного слова завідувач кафедри філософії і педагогіки НГУ, професор, модератор семінару Юлія Шабанова.

Програма міжвузівського семінару була складена так, що представляла різні погляди. Говорили про вимоги МОН щодо кваліфікаційних вимог науково-педагогічних працівників ВНЗ та присудження вчених звань, крос-культурний аналіз вимог щодо науково-педагогічних працівників в закордонних ВНЗ, міжкультурні комунікації: як влучити в ціль та не попасти в пастку, як краще представити свої дослідження в Україні і за кордоном. Під час семінару обговорювали й інші питання, які цікавлять тих, хто хоче розпочати свій науковий шлях, або продовжує його.

ІАЦ НГУ

Фото Артема Гусака, відеостудія «Юність» НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт