Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
04.12.2017

Вебінар з кібербезпеки

4 грудня у міжнародному вебінарі з кібербезпеки, який організував НГУ разом з Cisco Systems, взяли участь понад 1500 студентів України та Азербайджану.
Учасники дізналися про методи, які використовують зловмисники, про реальні атаки, які досліджували експерти Cisco, про організаційні і технологічні заходи, яких необхідно вжити для захисту від атак.

А напередодні, 30 листопада 2017, року відбувся вебінар для студентів університетів та коледжів “29 років. Від черв’яка Морріса до “поганого кролика”. Чому нас все ще зламують?”
Учасники дізналися про методи, які використовують зловмисники, про реальні атаки, які досліджували експерти Cisco, про організаційні і технологічні заходи, яких необхідно вживають для захисту від атак.


Доповідач вебінару – Павло Родіонов, системний інженер-консультант компанії Cisco в сфері інформаційної безпеки.

Оргкомітет: корпорація Cisco Systems, Національний гірничий університет, Національний університет “Львівська політехніка”, Запорізька державна інженерна академія та НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».


Для ознайомлення з матеріалами вебінару можна ще до 15 грудня зареєструватися, подивитися відео в запису, переглянути звіт Cisco з інформаційної безпеки за посиланням .

Запрошуємо приєднатися до групи Програми академій Cisco України в Facebook -Cisco Networking Academy Ukraine


Леонід Іванович Цвіркун, 
професор кафедри автоматизації та комп'ютерних систем,
керівник Центру підготовки інструкторів Cisco Національного гірничого університету,
член оргкомітету вебінару

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт