Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
05.12.2017

Семінар «Відновлювана енергетика та електромобілі»

В авторизованому навчальному центрі «Schneider Electric» на кафедрі електропривода Національного гірничого університету відбувся семінар «Відновлювана енергетика та електромобілі».

Семінар проходив у рамках конкурсу спільних науково-дослідних проектів «Дніпро-2017», ініційованого МОН України та Міністерством національної освіти, вищої освіти і досліджень Франції.
З французької сторони учасниками-організаторами семінару виступили проф. Мохамед Бешеріф (Mohamed Becherif) і Хайсам Рамадан (HaithamRamadan) з Технологічного університету Бельфор-Монбельяра (https://www.utbm.fr/)

Участь в семінарі взяли фахівці нашого університету – кафедри електропривода, відновлюваних джерел енергії, систем електропостачання, а також кафедри технології гірничого машинобудування.

У ході семінару дослідники обговорили розробки в галузях відновлюваної енергетики, паливних елементів, електромобілів, силової електроніки, передачі електроенергії, ЗД-прототипування.

Крім того, фахівці НГУ і гості з Франції обговорили спільну роботу щодо подачі заявок на освітні та дослідницькі проекти за програмами Горизонт 2020 і Еразмус. На зустрічі з директором Бізнес-інкубатора Оленою Гарячою були розглянуті шляхи комерціалізації наукових розробок.

посилання МОН 
посилання Франція

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт