Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
22.01.2018

Україна мала своїх королів і свої королівства

На Водохреща в Дніпровському Музеї українського мистецтва відбулася зустріч з головним редактором газети "День" Ларисою Івшиною.

 

Це вже вдесяте Лариса Івшина тут, що стало доброю традицією. У заході взяли участь представники технічної і творчої інтелігенції Дніпропетровщини, серед яких делегація нашого вишу на чолі з ректором НТУ «Дніпровська політехніка», академіком НАН України Г.Г.Півняком.

 _kan2078.jpg

Пані Лариса торкнулася у своєму виступі низки важливих питань, зокрема, про духовний стан нашого суспільства і про проблеми, які стоять на перешкоді до соціальної гармонії. Представила літературні новинки бібліотеки газети "День", серед них книгу "Корона, або Спадщина Королівства Руського». Авжеж, колись Україна  (Волинь і Галич) мала своїх королів і свої королівства. Головний редактор відзначила, що книга стала «вершиною бібліотеки газети». Також Лариса Олексіївна представила новий календар газети «День», присвячений 100-річчю Гетьмана Павла Скоропадського. «День» назвав 2018-й рік роком Гетьмана Скоропадського.

Пані Лариса  разом з міським головою Борисом Філатовим також представили глядачам XIX Міжнародну виставку "Фото-синтез"-2018, яка складається з 200 кращих фото талановитих фотографів краю і присвячена подіям на Донбасі, бійцям і жертвам російсько-української війни, особистостям -2017 року.

Пані Лариса відповіла на запитання присутніх. Артисти виконували музичні твори Мирослава Скорика, арії Баха. Сумна музика, сумні фото і наша непохитна віра й надія на якнайскорішу деокупацію земель, окупованих ворогом, на соціально-культурний прогрес, на світліші обрії для українців.

 _kan1950.jpg_kan1932.jpg


Зустрічі з Ларисою Івшиною завжди креативні. Її приїзд – ковток свіжого повітря, це незалежна думка, гостра, партійно незаангажована лінія інтелектуалки, лінія  газети, якою вона керує. Її виступ дає стимул  новим ідеям,  розвиткові нових думок.

«Спасибо Вам за візит! – сказав на зустрічі Геннадій Григорович Півняк. – Наш університет дуже зацікавлений, щоб Ви побували у нас. Тут Ви знайдете цільову аудиторію!»

_kan2065.jpg


 

Леся СТЕПОВИЧКА, письменниця,

співробітник Центру культури української мови ім. Олеся Гончара

Фото Руслана КАНЮКИ, «День»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт