Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
24.01.2018

НГУ – НТУ «Дніпровська політехніка» – природна трансформація

Сьогодні відбулася презентація

Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» 

у форматі тристоронньої угоди: університет – Мала академія наук – директори та учні шкіл міста.

 

В аудиторії віднині НТУ «Дніпровська політехніка» зібралися слухачі Дніпропетровського відділення Малої академії наук, директори шкіл, які  є учасниками  тристоронньої угоди МАН – університет –  школа. У зустрічі взяли участь голова обласної ради Гліб Пригунов, начальник відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи Дніпропетровської ОДА Ірина Шумик, ректор НТУ«Дніпровська політехніка» академік НАН України Геннадій Півняк, профільні проректори, директор МАН Наталія Тягло та керівники шести відділень МАН від університету, а також представники студентської ініціативи університету «Амбасадор».

IMG_6784.jpg

IMG_6788.jpg

У  своєму зверненні до присутніх голова обласної ради Гліб Пригунов зазначив, що перейменування Національного гірничого університету в НТУ «Дніпровська політехніка»  є своєчасним й зумовлено багатьма факторами, які підтверджують, що НГУ вже давно став багатопрофільним вишем й досяг високого рівня в освітній, науковій, міжнародній та інноваційній діяльності. Голова обласної ради схвалив тристоронню угоду між університетом, МАН та школами, а також  ініціативу про надання преференцій для слухачів МАН, переможців олімпіад обласного рівня, при вступі до вишів регіону.

IMG_6719.jpg

IMG_6731.jpg

У своєму виступі ректор НТУ «Дніпровська політехніка» академік НАН України Геннадій Півняк наголосив: «Ідея створення потужного політехнічного вищого навчального закладу зародилася давно,  майже 120 років тому в нашому місті.  А сьогодні нарешті реалізувалася».  

фото пивняк.jpg

Про активну й ефективну співпрацю з університетом доповіла директор комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради Наталія Тягло.

IMG_6752.jpg

Начальник відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи Дніпропетровської ОДА Ірина Шумик у своєму привітанні зазначила: «Нарешті у нашому місті є своя політехніка!».

IMG_6741.jpg

Модератор презентації, проректор з перспективного розвитку НТУ «Дніпровська політехніка» Микола Трегуб, надав інформацію слухачам МАН про новий статус університету, а також пояснив зображення оновленого бренду у вигляді округлих квадратів, які символізують 9 факультетів і їх стремління вгору.  

IMG_6738.jpg

Про підтримку студентів мати саме таку сучасну і відповідну до діяльності університету назву розповіла голова ради студентів Валерія Соболенко. А представники  студентської ініціативи «Амбасадор» вручили слухачам МАН запрошення на участь в університетських олімпіадах.

IMG_6790.jpg

 

ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»

Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт