Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
09.02.2018

«Час навчання – інвестиція в самого себе»

Сьогодні Міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся зі студентами НТУ «Дніпровська політехніка». Свою промову високопосадовець присвятив сучасному світу і реалізації в ньому молодої людини.

Олександр Данилюк з власного досвіду дав студентству кілька кейсів щодо шляху до успіху.

– Час навчання – інвестиція в самого себе. Ми очікуємо, що завтра ви станете рушієм української економіки, а задля цього ви маєте стати конкурентоспроможними, навчатися, використовуючи усі можливі ресурси, в тому числі звертатися до онлайн-лекцій, матеріалів з різних країн світу.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк вивчив багато мов, аби мати змогу отримувати знання з першоджерел й співпрацювати з світовими фахівцями й тепер звертає увагу студентів на те, що у навчанні важливо враховувати швидкі зміни у світі, орієнтуватися в сучасних міжнародних тенденціях.

– Вчіться думати глобально, – зазначив Олександр Олександрович. Це стосується й реалізацій ідей, треба усвідомлювати в чому їх необхідність і ризикувати. За словами Міністра, без ризику не буде змін і нових результатів.

Олександр Данилюк також говорив про роль у політичному житті кожної людини. Особисто він у 1998 році прийняв рішення поїхати на навчання до Великої Британії, оскільки на той час не міг нічого змінити у країні, тож повернувся тоді, коли вже став спроможним допомогти у розвитку держави, але вже з досвідом міжнародної діяльності й високими знаннями. Тож шукати можливості отримувати знання й з інших країн, щоб стати конкурентоспроможним у світі й вивести свою Батьківщину на новий рівень є важливим прагненням для студента.

Міністр фінансів України відповів на питання студентів НТУ «Дніпровська політехніка». Мова йшла про інновації в освіті, соціальні стипендії, студентську практику в Міністерстві фінансів, розвиток науки й те, як він бачить підготовку молодого фінансиста. Олександр Данилюк пропонує задля цього ввести курс «критичного мислення» й вивчати фінансову систему світу.

– Вимагайте більше свободи для себе всюди. Ми народилися вільними, але чомусь так сталося, що ми не є вільними, відчуваємо тиск. Тому боріться за свою свободу, активну політичну позицію, думайте глобально, інвестуйте в себе кожен день і підтримуйте один одного, тоді ви будете успішними, – порадив Олександр Данилюк. Як зазначив ректор НТУ «Дніпровська політехніка» Геннадій Півняк, він став першим Міністром фінансів України, який відвідав цей ВНЗ з метою зустрічі зі студентами.

ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»

Фото Альони Леонович, відеостудія «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт