Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
13.03.2018

Вітаємо з нагородами!

Серед робочих буднів бувають приємні хвилини, коли можна усвідомити, що твоя особистість варта уваги керівництва і колег, і що ти недаремно докладаєш зусиль, аби виконувати свої обов’язки якнайкраще – на благо рідного університету.

Це відчули наші колеги на засіданні ректорату 13 березня під час вручення нагород. Привітаємо і ми завідувача кафедри прикладної економіки Олександру Григорівну Вагонову, завідувача кафедри економіки підприємства Валентину Михайлівну Шаповал, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Валентину Михайлівну Печену, провідного бухгалтера Ларису Федорівну Давидову з врученням кожній «Срібної медалі» університету.

Медаль О.М. Терпигорєва за досягнення на ниві науки отримали з рук ректора Г.Г. Півняка завідувач кафедри гірничої механіки Володимир Ілліч Самуся і професор кафедри гірничих машин та інжинірингу Андрій Олексійович Бондаренко.

Щиро вітали члени ректорату з ювілеєм і врученням медалі «За заслуги» начальника навчального відділу Віру Олександрівну Салову, яка є великим патріотом університету і неперевершеним фахівцем своєї справи.

Інформаційно-аналітичний центр

Фото Юлії Левенець, відеостудія «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт