Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
21.03.2018

Візит представників DAAD до НТУ «Дніпровська політехніка»

Сьогодні 21 березня 2018 р. до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» завітала делегація представників Німецької служби академічного обміну (DAAD) на чолі з паном Олафом Міттельштрассом, лектором DAAD у м. Дніпро. В рамках програми заходу «Мандрівні дні німецької мови» відбулась презентація стипендіальних програм DAAD.
У заході брали участь викладачі та студенти Дніпровської політехніки та Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, які ознайомились з особливостями подання аплікаційних документів на програми академічної мобільності, а також процедурою складання тесту на знання німецької мови OnDaF. Учасники презентації тримали корисну інформацію, що стане запорукою розвитку програми академічної мобільності та сприятиме розширенню можливості співпраці з німецькою службою академічного обміну (DAAD).
Висловлюємо щиру подяку за організацію цього заходу Українсько-німецькому культурному центру, кафедрі перекладу та кафедрі іноземних мов Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт