Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
10.04.2018

Про початок реалізації проекту в рамках Програми Британської Ради

Команда Національного гірничого університету починає реалізацію проекту в рамках третього циклу Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України Британської Ради. Проект нашого університету відібрано для реалізації Британською Радою, Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундацією лідерства для вищої освіти Сполученого Королівства за результатами конкурсу серед університетів України.


Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України є інноваційним проектом з формування культури лідерства у вітчизняній вищій освіті. Програма поєднує серію навчальних модулів від провідних тренерів Фундації лідерства у вищій освіті (Велика Британія), можливість здійснення навчального візиту до британського партнерського вузу, а також практику лідерського потенціалу у формі роботи над інституційним проектом змін.
    Детальніше про програму 

Проект Гірничого передбачає роботу команди на трьома складовими: маркетингова, міжнародна, інформаційна.
    Детальніше про проект 

З метою покращення інформування про програми та заходи університету та розширення програм міжнародної співпраці просимо студентів та співробітників відповісти на запитання анкети 


Команда проекту 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт