Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
23.04.2018

Візит до Загребського університету (Хорватія)

У рамках проекту програми ЄС «Горизонт 2020» «Міжнародна гірнича школа у м. Дубровник» (DIM) та міжнародної програми стажування Еразмус + нещодавно делегація нашого університету в складі начальника НДЧ проф. Р.О. Дичковського та завідувача кафедри загальної та структурної геології доц. С.В. Шевченка відвідала Загребський університет. 

Метою відрядження – представлення науково-дослідницької діяльності Національного гірничого університету, зокрема, інноваційних розробок науковців університету та проведення тематичних лекцій студентам факультету гірництва, геології та нафтової інженерії Загребського університету. 

Делегацію НГУ ознайомилася з основними міжнародними науковими і навчальними програмами і проектами, в яких бере участь факультет гірництва, геології та нафтової інженерії Загребського університету, зокрема, літня школа для інженерів нафтової промисловості у м. Дубровник (PESS – Petroleum Engineering Summer School).
Відбулося знайомство з керівниками і штатними співробітниками кафедри розробки родовищ корисних копалин та геотехніки, лабораторії випробування та сертифікації піротехнічного обладнання, кафедри нафтової інженерії, кафедри геології та інженерної геології, кафедри мінералогії, петрології та мінеральних ресурсів. 
Отримано лист підтримки щодо підтвердження статусу «Національний» нашим університетом.
Проф. Р.О. Дичковський представив напрями науково-дослідницької діяльності нашого університету та інноваційні наукові розробки науковців, а також провів лекцію "Non- traditional mining technologies" ("Нетрадиційні методи видобування корисних копалин") студентам факультету гірництва, геології та нафтової інженерії. Завідувач кафедри загальної та структурної геології доцент С.В. Шевченком провів лекцію "Gemmological aspects in mineralogy" ("Деякі гемологічні аспекти мінералогії") студентам факультету гірництва, геології та нафтової інженерії.
Відбулася зустріч з представниками кафедри нафтової інженерії, зокрема куратором літньої школи нафтової інженерії професором Лідією Хрнцевич, керівником лабораторії випробування та сертифікації піротехнічного обладнання Вєчіславом Боханеком, заступником декана з міжнародної та наукової роботи факультету гірництва, геології та нафтової інженерії проф. Сібілою Бороєвич-Шоштарич та іншими представниками Загребського університету. З хорватськими колегами обговорювалися питання участі студентів у програмах обміну на рівні бакалавріату та магістратури; обмін академічними співробітниками університетів; спільна видавнича діяльність, у т.ч. публікації у щоквартальному виданні "Rudarsko-geološko-naftni zbornik (The Mining-Geology-Petroleum Engineering Bulletin )" Загребського університету; подання спільних заявок за науково-дослідними проектами на гранти Євросоюзу та міжнародних грантових організацій; подання спільних заявок за промисловими проектами та експертизами, у тому числі студій з відновлення (рекультивації) або впливу на оточуюче середовище на національному, європейському та міжнародному рівнях; співробітництво між науковими лабораторіями університетів, а також спільна організація воркшопів, семінарів, курсів, студентських турів, конференцій тощо.


Інформація Науково-дослідної частини,
НКП програми ЄС «Горизонт 2020» «Безпечна, чиста та ефективна енергетика»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт