Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
27.04.2018

Нас об’єднали любов і повага

Фінансово-економічний факультет НТУ «Дніпровська політехніка» відсвяткував 25-річчя дня свого заснування 

Захід відвідала більша частина викладацького складу й адміністрації факультет, студенти різних курсів та інших спеціальностей, завідувачі кафедр, а також декан факультету Ольга Миколаївна Грибіненко. Актова зала наповнилася людьми, яких об'єднало спільне свято. Зазначимо, що за чверть віку наш факультет виховав сотні достойних фахівців і тому нам є чим пишатися.

За організацію й успішне проведення ювілею взялась студентська рада факультету, яку вже два роки очолює Єгор Божок.

Великий творчий внесок внесли студенти першого та другого курсів, які готувалися до свята більше місяця.

Шоу-програма концерту вдалася різноманітною: сценки, повністю придумані членами студентської ради, сольні вокальні виступи, відео на проекторі та багато іншого. Фінал був для всіх сюрпризом, тому що пісня, яка завершувала свято, була дуже запальною, а її слова спеціально перероблені до теми фінансово-економічного факультету та студентського життя.


Ювілейні заходи показали свою щиру любов до факультету, велику повагу до наших педагогогів і адміністрації, влячність за їхню щоденну працю, підтримку будь-якої ініціативи від студентської ради, самовіддачу. Кращих студентів та деяких членів студентської ради нагородили грамотами.
Хочемо сказати величезне спасибі всім, хто знайшов час і прийшов розділити ювілей разом із студентською радою.Інформація надана студентською радою ФЕФ
Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт