Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
28.04.2018

Фестиваль «Студентська весна 2018»

Цього тижня на традиційний фестиваль «Студентська весна 2018» зібралися ті, хто любить творчість, і хто прийшов підтримати тих, хто любить творчість.

Акцент фестивальної програми – новий статус університету, який нині іменується НТУ «Дніпровська політехніка».
Як зазначили ведучі, це підкреслює те, що зараз ми живемо на зрізі змін та реформ, які обов’язково мають бути логічними й ефективними. А для цього потрібно цінувати і берегти справжні традиції, на яких базується основне. Однією з таких традицій нашого міста є фестиваль «Студентська весна», який сприяє розвитку усіх жанрів мистецтва серед молоді.
Активні учасники художньої самодіяльності нашого університету переконані: сцена допомагає у всьому – і в навчанні, і в роботі, і навіть в особистому житті! Не перелічити, скільки сердець поєднано під час творчого процесу на репетиціях.
Цього разу глядачів порадували Єгор Чистяков разом з Владиславом Абраменком та Ігорем Фузманом, шоу-балет «Драйв», чарівний вокал студентки 1 курсу Яни Когун, вокальний колектив гірничого «Обертон», чоловічий вокал під гітару Данила Півника і Микити Ткаченка. 

Майже всі успішні люди у студентські роки брали участь у сценічній самодіяльності. І навіть змінювали свій фах й ставали артистами, співаками. Таких серед випускників нашого вишу було чимало.
Тож хто знає, яке майбутнє чекає сьогоднішніх студентських аматорів. А поки що із задоволенням присутні в залі слухають і дивляться джазову кавер-версію Анастасії Огнєвої, сучасний танок Ніно Кардави, надзвичайно харизматичного виконавця Вадима Барона

Цього року у нас сюрприз від студії вокалу! Наша область і місто дуже тісно в останні роки співпрацюють з Литовською республікою: це і допомога в рамках АТО, це міжнародні молодіжні обміни і програми спільних дипломів, і звичайно, бізнес-проекти. Дівчата зі студії вокалу університету Карина Зубанова, Ірина Левдик з музичним супроводом Анастасії Біловол та Євгена Климовича виконали народну литовську пісню мовою оригіналу. Про правду студентського життя ми почули у віршах Лізи Байдали. Вразив своїм співом та вправною грою на гітарі Іван Крамаренко. Як завжди танцювальний колектив «Креатив» прекрасно танцював. Гарно співали українську пісню «Ой заграли музиченьки» талановиті студентки першого курсу Руслана Чорна, Анна Рибакова та Ірина Левдик.

Сьогодні сучасна молодь вболіває за свою країну! Ми прагнемо змін на краще та докладаємо всіх зусиль аби будувати щасливу, мирну, багату та незалежну Україну! Про це наші пісні і вірші. І незвичайне виконання з сурдоперекладом відомої й улюбленої сучасної української пісні за ініціативи студентів кафедри перекладу нашого університету!
Творчої До наступної весни, друзі! Натхнення і доброго настрою всім!


Катерина Жабчик

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт