Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
08.05.2018

День кар’єри

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» 4 травня взяв участь у профорієнтаційному заході – «День кар’єри».

Організатором заходу виступив Дніпровський міський центру зайнятості. У заході взяли участь представники вищої і професійно-технічної освіти, а також роботодавці міста Дніпра, які знайомили школярів з багатогранним світом професій.

Упродовж відвідування заходу учні 8-11 класів Дніпра мали змогу отримати актуальну інформацію про наш університет, підготовчі курси й дізнатися про бакалаврські програми навчання. Старшокласники знайомилися з формулою вибору професії, актуальними та затребуваними професіями сучасного ринку праці, проходили профдіагностичне тестування на визначення своїх здібностей та нахилів до певних типів професій.

На інтерактивному профорієнтаційному заході «День кар’єри» було представлено близько 20 локацій навчальних закладів. Стенд Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» відвідало понад 400 майбутніх абітурієнтів, які спілкувалися з представниками НГУ щодо отримання майбутньої спеціальності.

Після екскурсії локаціями заходу для всіх школярів були проведені профорієнтаційні уроки, де хлопцям та дівчатам демонстрували відеоролики профорієнтаційного спрямування з презентацією тенденцій сучасного ринку праці, актуальних професій та професій майбутнього.

«День кар’єри» – це цікавий та корисний інтерактивний профорієнтаційний захід, спрямований зорієнтувати дітей у різноманітті професій, який подарував кожному його учаснику позитивні емоції, корисну інформацію, а головне – досвід!


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт