Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
21.05.2018

Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" провів профорієнтаційну он-лайн зустріч зі школярами

Відділом маркетингу спільно з представниками кафедр «Основ конструювання механізмів і машин» та «Технологій машинобудування та матеріалознавства» за підтримки Дніпропетровського регіонального центру зайнятості 17 травня проведено Skype-зустріч з учнями 11-тих класів КЗО «Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. №2».

Школярі дізнались про історію закладу, факультети, спеціальності за якими проходить навчання, умови прийому, специфіку навчання, можливість проживання студентів у гуртожитку та про насичене яскраве студентське життя після навчання.
Увагу учнів також звернули на особливості вступної кампанії цього року. Викладачі НТУ «Дніпровська політехніка» ознайомили випускників з міжнародними проектами університету, можливістю стажування у країнах світу та отримання подвійних дипломів.


Після закінченню Skype-зустрічі школярі мали змогу ставити питання. Найбільш учні цікавились пільгами стосовно вступу до закладу, розміром стипендії, оплатою гуртожитку, вартістю навчання на комерційній основі, заробітною платою випускників закладу, перспективами працевлаштування.
Попереду літо – найгарячіша пора для вступників. Впевнені, школярі отримали корисну інформацію, що у найближчий час допоможе їм зробити вірний вибір майбутньої професії.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт