Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
22.05.2018

Інформативний і цікавий тренінг

В НТУ «Дніпровська політехніка» завершився триденний тренінг «Прокачай свої soft-skills», організований студентською радою фінансово-економічного факультету та Бізнес-інкубатором за підтримки голови обласної ради Гліба Пригунова!

Учасники отримали не тільки чимало неповторних емоцій, але ще й сертифікати, в яких йдеться про пройдені тренінги за чотирма напрямками: 
цілепокладання і тайм-менеджемент; стрес-менеджмент та ораторське мистецтво; особистісна ефективність та ефективна робота в команді;
самопрезентація.

Навички, які отримали учасники, знадобляться в подальшому житті для повного успіху і нових починань.

Студентська рада хоче висловити величезну подяку коучерам - Юлії Здесенко, Карині Алієвій-Голуб, Ларисі Колесник та Олексію Слюсаренку – за їх самовіддачу й працю. 
Окремі слова хочемо присвятити Центру Бізнес Орієнтування (https://www.facebook.com/cbo.com.ua/), від імені якого виступала Юлія Здесенко, і який допоможе вам знайти себе та розібратися в будь-яких питаннях. А також – Дніпровському незалежному театру «Білий Чарівник» (https://www.facebook.com/groups/belyyvolshebnik/), режисером якого є Карина Алієва-Голуб.
За співпрацю хочемо висловити подяку Освіторіуму (https://www.facebook.com/yc.dp.ua/) . Такі інформативні й цікаві тренінги, сподіваємося, були не останніми.
А також слід подякувати нашии спонсорам – найчистішу і найкориснішу питну воду Наяду (https://nayada.dp.ua/), без вас ми б не впоралися.Студентська рада фінансово-економічного факультету,
Бізнес-інкубатор
Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт