Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.05.2018

Нас єднають Науки про Землю

За останні два роки помітно розширюється співпраця НТУ «Дніпровська політехніка» з вищими навчальними закладами Франції . Минулого тижня у нашому університеті перебував професор геології з університету міста Пуатьє Абдерразак Ель Альбані.

Протягом візиту в Дніпровській політехніці відбулися зустрічі професора Абдерразака Ель Альбані з ректором Г.Г. Півняком та представниками ректорату, на яких досягнуто домовленностей щодо подальшого наукового співробітництва в напрямах Наук про Землю.

Професор з Франції дав свою згоду стати членом редакційної колегії "Наукового Вісника" нашого університету.

Зустріч проходила за участю Євгенії Солдатенко, директора "Українсько-французького центру мови та культури" Дніпровської політехніки, яка теж докладає чимало зусиль щодо активного розвитку франко-українського співробітництва університету.

Гість побував на профільних кафедрах Наук про Землю, а також на кафедрах факультету інформаційних технологій, зустрівся з викладачами та завідувачами кафедр. Професор Ель Альбані зазначив спільні наукові тематики, які будуть подані як для отримання грантів в рамках Горизонт 2020, так і для подальшого обміну студентами для проходження геологічних практик. До речі, сьогодні у нас вже перебуває на практиці студент з Франції.

Професор Ель Альбані дуже захоплюється темою клітинного зародження житття на землі. Він провів відкриту лекцію для студентів, аспірантів та викладачів Дніпровської політехніки, яка була присвячена саме новому етапу історії еволюції багатоклітинного життя на планеті Земля. Студентам сподобалася його розповідь про власні унікальні знахідки найдавніших слідів багатоклітинного життя. Лекція викликала максимальну увагу слухачів.


На запрошення професора С.І. Кострицької французький науковець побував на ювілейному святкуванні Центру мовної підготовки Дніпровської політехніки.Також він взяв участь у панельній дискусії "Успішна кар'єра: як обрати правильний шлях після закінчення університету", організовану директором відділу аспірантури та докторантури Л.О. Колісник.Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт