Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
11.06.2018

Кафедра прикладної економіки та підприємства факультету менеджменту НТУ «Дніпровська політехніка» бере участь у розробці освітніх стандартів для підготовки фахівців сфери державного управління і місцевого самоврядування України

В період з 30 травня до 01 червня 2018 р., в м. Київ відбувся перший етап роботи Консорціуму українських освітніх закладів в межах проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Представник НТУ «Дніпровська політехніка» - доцент кафедри прикладної економіки та підприємництва Шаповал В.А. брав участь у навчальному семінарі, присвяченому питанням розробки програм післядипломної освіти (підвищення кваліфікації) у сфері публічного адміністрування. На семінарі висвітлені світові тенденції розвитку системи післядипломної освіти для фахівців місцевого самоврядування та державного управління, вивчений польський досвід створення та реалізації програм післядипломної освіти, проведена групова робота з розробки програм підвищення кваліфікації суб’єктів сфери публічного управління з врахуванням українських реалій.


Семінар проведений Криштофом Гвуцом (Krzysztof Głuc) – директором Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету (Małopolska School of Public Administration of the Cracow University of Economics).Особливості реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб держадміністрацій та місцевого самоврядування, а також депутатів місцевих рад висвітив спеціально запрошений експерт – Купрій В.О. (Перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби).Результати семінару мають практичне значення для забезпечення високої якості підготовки фахівців за спеціальністю 281 - «Публічне управління та адміністрування», що надасть можливість ефективно вирішувати питання розвитку держави та її територіальних громад. 


Кафедра прикладної економіки та підприємництва
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт