Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
14.06.2018

Змагання серед юних мехатроніків


В НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся відбірковий етап проекту Junior Mechatronic Battle - конкурс Hackathon for Tech Fest.

13 червня в НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся перший відбірковий етап проекту Junior Mechatronic Battle - конкурс Hackathon for Tech Fest. За результатами Hackathon for Tech Fest визначено 7 команд, що отримали путівку до фінального етапу проекту - Mechatronic Battle на Interpipe TechFest (15-16 вересня 2018). 

Проект Junior Mechatronic Battle є спільним проектом Компанії Інтерпайп і НТУ «Дніпровська політехніка», ініціатор проекту – кафедра електропривода НТУ «Дніпровська політехніка». Проект орієнтовано на популяризацію спеціальності мехатроніка, сприяє знайомству учасників з професією мехатроніка, а також з тими організаціями, в яких можна навчитись даній професії і зробити кар’єру у сфері мехатроніки, застосувавши отримані знання і навички. 

У заходах проекту Junior Mechatronic Battle взяли участь 14 команд навчальних закладів з Дніпра, Вільногірська, Новомосковська, Просяної і Царичанки, села Китайгородка Томаківської селищної ради. Всі команди отримали сертифікати участника Hackathon for Tech Fest і подарунки від організаторів проекту. 

Команда – переможець Hackathon for Tech Fest отримала грошовий приз від організаторів проекту – сертифікат на 5000 грн. Учасників Hackathon for Tech Fest привітали представники компаній-організаторів: директор з корпоративних відносин Інтерпайп Дмитро Кисилевський і перший проректор НТУ «Дніпровська політехніка» Олександр Азюковський. 
Проект Junior Mechatronic Battle продовжується! Сім команд, що виконали конкурсні завдання Hackathon for Tech Fest максимально успішно, зустрінуться восени на Mechatronic Battle на Interpipe TechFest для визначення кращої команди Ліги середньої освіти. 


Олена Горяча
ЦРП «Бізнес-інкубатор НГУ»

Фото відеостудії «Юність»


***   ***   ***

13 червня в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відбулися змагання Hackathon for TechFest. Тематика змагань – програмування промислових роботів. У змаганні взяли участь учні 8-10 класів з 9 шкіл Дніпра та області. Змаганням передували майстер-класи з програмування логічних контролерів, які відбулися на кафедрі електропривода. Змагання є частиною проекту Mechatronic Junior, організаторами якого стали корпорація Інтерпайп та Дніпровська політехніка. Мета проекту – популяризація технічних спеціальностей (насамперед мехатроніки та робототехніки) серед учнівської молоді.

До уваги абітурієнтів – НТУ «Дніпровська політехніка» з 2017 р. здійснює підготовку фахівців з мехатроніки в рамках спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (спеціалізація «Програмовані мехатронні та робототехнічні системи автоматизації»). 
Переможницею змагань визнано команду Дніпровського обласного ліцею фізико-математичного профілю (Іван Караваєв, Матвій Поздєєв, Максим Баштаннік), яка й отримала головний приз від Інтерпайп (5000 грн.). 

Команда переможців, а також команди ліцею №100 (Дніпро), УВК №144 (Дніпро), Китайгородської ЗОШ, Царичанської ЗОШ (2 команди), гімназії №136 (Дніпро) візьмуть участь у наступному етапі – змаганнях Mechatronic Battle на технічному фестивалі Interpipe TechFest 15-16 вересня 2018 р. Микола Козачковський
професор, зав.каф. електропривода

Фото Роман Боровик


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт