Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
15.06.2018

Майстер-клас «Корпоративна безпека. Захист бізнесу від зовнішніх та внутрішніх загроз»

В НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся майстер-клас «Корпоративна безпека. Захист бізнесу від зовнішніх та внутрішніх загроз»

11 червня 2018 року в НТУ «Дніпровська політехніка» за запрошенням проректора з перспективного розвитку М.В. Трегуба й підтримки кафедри прикладної економіки та підприємництва факультету менеджменту відбувся майстер-клас – «Корпоративна безпека. Захист бізнесу від зовнішніх та внутрішніх загроз».
Спікером виступив – Олександр Липський (Голова комітету малого та середнього бізнесу Київської торгово-промислової палати. Керівник агентства «Lipsky Marketing Group»). Спеціально запрошений експерт – Євген Мотречко, представник газети «Частный предприниматель» (портал приватних підприємців України).

Важливість цього заходу у своєму вітальному слові зазначив Перший проректор університету проф. О.О.Азюковський. На заході були присутні: директор навчально-наукового Інституту економіки проф. В.Я. Швець, декан факультету менеджменту проф. А.В. Бардась, викладачі, аспіранти, студенти факультету менеджменту та інших факультетів університету.

Олександр Липський акцентував увагу на важливості корпоративного комплаєнсу та юридичного супроводження бізнесу, конкретизував способи захисту бізнесу від пов’язаних з персоналом ризиків. В ході опрацювання конкретних практичних ситуацій слухачі заходу мали можливість протестувати власні знання, набуті під час навчання в університеті, висловити власну думку та поставити запитання спікеру.

Інформація майстер-класу може бути використана як в сфері приватного бізнесу, так і в сфері управління об’єднаними територіальними громадами при плануванні та реалізації програм/проектів їх соціально-економічного розвитку, наданні адміністративних послуг суб’єктам громади.


Інформація надана кафедрою прикладної економіки та підприємництва.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт