Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
18.06.2018

Вступна кампанія - 2018: що потрібно знати абітурієнтам


Минулого тижня в прес-центрі ІА «МОСТ ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему «Вступна кампанія - 2018: що потрібно знати абітурієнтам»

У заході взяли участь: директор центру моніторингу і тестування НТУ «Дніпровська політехніка» Микола Одновол та декан факультету менеджменту, професор НТУ «Дніпровська політехніка» Артем Бардась.


Микола Одновол зазначив, що почалася активна фаза вступної кампанії-2018. «Ми приступаємо безпосередньо до етапу подачі документів і узгодження процедури зарахування. НТУ «Дніпровська політехніка» цього року веде набір на 38 спеціальностей. Абітурієнтам слід пам'ятати, якщо вони претендують на бюджетне навчання, то мають право подати сім заяв на чотири спеціальності. Кожна заява має свій пріоритет, який визначає спеціальність або спеціалізацію і ВНЗ, куди людина хоче вступати. Документи подаються через єдину електронну систему подачі заяв. Електронні кабінети для абітурієнтів відкриються з 2-го липня. У нашому університеті на кожному факультеті організовані комп'ютерні кабінети, де фахівці консультуватимуть абітурієнтів та їх батьків, як правильно подавати заяву через електронний кабінет. Наказ про зарахування буде видано 7 серпня ».


Микола Одновол додав, що ЗНО на вступ до магістратури в НТУ «Дніпровська політехніка» складатимуть на дві спеціальності: 081 «Право» та 051 «Економіка».
Як відомо, дозволено перехресне надходження на деякі спеціальності. До нас щороку приходять близько 20% бакалаврів з інших ВНЗ. І, слід зазначити, з кожним роком конкурс на магістратуру збільшується ».

Артем Бардась розповів про нові спеціальності, які в 2018 році пропонує НТУ «Дніпровська політехніка».

«Ми пропонуємо абітурієнтам такі нові спеціальності:
- підприємництво, торгівля і біржова діяльність;
- публічне управління і адміністрування, де акцент робитиметься на управлінні об'єднаними територіальними громадами;
- міжнародні відносини;
- політологія.
Також ми пропонуємо унікальну спільну з Каунаським університетом програму подвійних дипломів. Це світова політика та економіка. Згідно з цією програмою, студенти перший і четвертий рік навчаються в Україні, а другий і третій - в Литві. Це англомовна програма. Після завершення навчання випускники отримують 2 литовських диплома і 1 український. Вони будуть економістами і політологами одночасно:
-історія і археологія;
- філософія;
- туризм.
Особливу увагу хотілося б звернути на технічні спеціальності. Це матеріалознавство; біологія і технології захисту навколишнього середовища. Дуже цікаві спеціальності пропонує факультет інформаційних технологій - найбільший в НТУ «Дніпровська політехніка». Це:
- інженерія програмного забезпечення;
- інформаційні системи і технології;
- хімічні технології та інженерія - спеціальність, яку ми реалізуємо спільно з роботодавцем, нашим партнером - Павлоградським хімзаводом;
- будівництво і громадянська інженерія;
- нафтогазова інженерія. 


Відеоматеріали ІА «МОСТ ДНЕПР»

Інформаційна стрічка ІА «МОСТ ДНЕПР»
https://most-dnepr.info/news/press/162041_vstupitelnaya_kampaniya-2018.htm

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт