Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
22.06.2018

Першокурсники – в ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ВІТАЛЬНІ

Інтелектуальна вітальня кафедри іноземних мов відкрила двері для студентів першого курсу факультету менеджменту. У рамках лінгвістичної практики тут пройшла цікава зустріч.

Центральною фігурою зустрічі був завідувач кафедри гідрогеології та інженерної геології, професор Дмитро Вікторович Рудаков.

Захід складався з двох частин: пізнавальної та розважальної. Спочатку професор зробив презентацію англійською мовою «Якість води. Від чого вона залежить?» ( «Water quality. What it depends on?»). Він розкрив таку важливу тему як екологічні наслідки аварій у гірничодобувній промисловості. Розповів про конкретні забруднювачі води; природні розчинені компоненти в ґрунтових водах; джерела важких металів і їх циклічність в екосистемі; радіоактивні відходи і відходи гірничодобувної промисловості; структуру проблеми відходів, забруднених радіоактивними речовинами.
В кінці лекції студентам і викладачам була надана можливість поставити запитання, що турбують кожного. 

Поступово офіційна частина змінилася чаюванням і музичним супроводом. У другій частині заходу професор Д.В. Рудаков розкрив себе з іншого боку. Зробив він це за допомогою чудової гри на гітарі. Учасники зустрічі були здивовані, що в одній людині може поєднуватися стільки талантів.
Дмитро Вікторович зіграв мелодії, написані композиторами з різних країн. Завдяки цьому аудиторії вдалося помандрувати по Італії, Іспанії, Мексиці та, звичайно ж, по своїй Батьківщині - Україні.

«Ми надзвичайно задоволені від такого справді інтелектуального спілкування. – зазначили Альбіна Цуркан, Катя Строілова та інші студенти.– «Дніпровська політехніка» – це саме той заклад вищої освіти, де ми мріяли навчатися». 


Інформація кафедри іноземних мов
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт