Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
26.06.2018

Ідеї поруч з нами

«Необхідно бачити, не тільки дивитися» – під таким гаслом пройшов коворкінг 
«HoReCa. Архітектура їжі. Чи впливає дизайн на успіх?».

Організатори заходу влаштували справжнє свято для дизайнерів та усіх зацікавлених і якимось чином причетних до творчості та творення – світський Event. 

Захід відбувся в несподівано мальовничому куточку нашого міста – у гончарній майстерні Сергія Корбаня. На кожному кроці в цьому затишному дворі підстерігає натхнення: «альпійська гірка» виконана за допомогою місцевої рослинності, дерев’яна альтанка, майстерня автора, витвори його мистецтва, сучасний простір-лекторій з чудовими краєвидами… Дуже атмосферне місце!

Спікери події Olga Naida, Ольга Кундик, Ольга Заремська і Ольга Самарець – організатор заходу – запропонували розглянути питання: про вплив концепції установи на клієнта, про важливість освітлення та зонування простору, про гібридні формати установ, ділилися своїми роботами та розповідали про шляхи їх створення, розглядали приклади успішних ресторанів та дизайнерів, які втілювали ідеї в цих приміщеннях. Зокрема, розглянуто роботи успішних італійських архітекторів – Andrea Langhi, Nisi Magnoni, India Mahdavi.
Приєдналися до свята краси та натхнення і викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Ми отримали позитивні емоції, здобули досвід спілкування з творчими особистостями, познайомилися з сучасними дизайнерами-оформлювачами м. Дніпро, представниками сфери діяльності з різноманітними матеріалами та колористами. 


Викладачі кафедри обмінялися контактами з представниками галузі дизайну й обговорили подальшу взаємодію в рамках освітнього процесу під час підготовки фахівців за спеціалізацією «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 «Матеріалознавство». Також ми отримали корисну інформацію щодо впливу дизайну на успішність роботи комерційного закладу, методику роботи над дизайном приміщення. Безумовно, це знадобиться у професійній діяльності. 

Важливо бачити ідею в кожній речі, кожній події, бути відкритим світу, а натхнення знайде Вас!Тетяна Письменкова, кафедра основ конструювання механізмів і машин
Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт