Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.07.2018

Науковці Дніпровської політехніки на Міжнародному конгресі гуманітаріїв


27-29 червня 2018 р. науковці Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» взяли участь у Конгресі Міжнародної асоціації гуманітаріїв, який вже вдруге відбувся в Українського Католицькому Університеті (м. Львів). У роботі Конгресу взяли участь близько 500 науковців з 30 країн світу. До складу делегації від Дніпровської політехніки входили: завідувач кафедри філософії та педагогіки, професор Ю.М. Шабанова, професор кафедри історії та політичної теорії В.О. Василенко, асистент кафедри історії та політичної теорії С.П. Зимницька та співробітник наукової частини М.В. Шевченко. Науковці Дніпровської політехніки були найчисленнішою делегацією серед представників наукових та освітніх з м. Дніпро.


Упродовж трьох днів конгресу делегати виступали з доповідями, брали участь у низці панельних дискусій та неформальних обговорень з питань гуманітарної освіти і науки.
Науковий діалог у рамках Міжнародного конгресу такого високого рівня дозволить краще зрозуміти не лише себе, але й інші суспільства, їх культури і поділитися цим розумінням з іншими. У перспективі це спрацює на користь розвитку української держави.


Інформація Науково-дослідної частини НТУ «Дніпровська Політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт