Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
16.07.2018

Підписано договір про співпрацю

Кафедра систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка» активно розвивається у напрямку осучаснення матеріально-технічної та лабораторної бази шляхом посилення взаємодії з провідними виробниками електротехнічного обладнання. Нещодавно підписали договір про співпрацю з ТОВ «FLEXEL UKRAINE», яке спеціалізується на електроустаткуванні для систем каналізації електричної енергії, блискавкозахисті та системах заземлення об'єктів цивільного та промислового призначення!

Кафедра отримала зразки обладнання, які знайшли своє відображення у вигляді сучасних навчальних стендів! Надане устаткування використовуватимуть у лекційних та практичних курсах при підготовці студентів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», а також під час викладання таких дисциплін як: «Електропостачання промислових підприємств», «Електропостачання міст та мегаполісів».

Щиро дякуємо ТОВ «FLEXEL UKRAINE» за активну позицію щодо підвищення якості освіти за електроенергетичним напрямком та допомогу в оснащенні спеціалізованих лабораторій прогресивними зразками обладнання!


Іван Луценко доцент кафедри СЕП 
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт