Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
17.07.2018

Команда університету в «Академії змін»

9-11 липня команда НТУ «Дніпровська політехніка» взяла участь у тренінгу Академія змін, в рамках реалізації проекту університету у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України, який реалізується Британською Радою в партнерстві з Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія).

Академія змін є другим заходом компоненту «Командне лідерство» Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України. Ця Програма націлена на реалізацію учасниками стратегічно важливих ініціатив за допомогою креативності та командної роботи, розширення спроможності до лідерства і змін серед людей, установ і в системі вищої освіти України загалом на довгострокову перспективу.

Академія змін об’єднала разом 14 університетські команди Програми, що надало змогу проектним командам обмінятися досвідом та отримати поради щодо досягнення цілей інституціонального проекту. Крім того, команди опрацювали низку інтерактивних завдань, моделей, концепцій і підходів до спільної роботи, націлених на розвиток власного розуміння змін членами команди, підтримку творчої роботи у співробітництві, використання різних поглядів та досвіді у роботі над проектом університету. 

Детальніше про проект нашого університету.


Команда проекту

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт