Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
19.07.2018

Нове партнерство – нові можливості

Постійне підвищення якості надання освітніх послуг – одне з головних завдань закладів вищої освіти. Розвиток технологій диктує необхідність їх швидкого опанування та імплементації у навчальному процесі.

Особливо актуальні такі процеси для електроенергетичної галузі національної економіки України. 

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» – провідний заклад вищої освіти регіону за електроенергетичним напрямком. Електротехнічний факультет – це яскраве втіленням девізу «відповідність часу». 

Кафедра систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка» активно діє у напрямку імплементації сучасних технологій у навчальний процес, постійно розвиваючи та вдосконалюючи матеріально-технічну і лабораторну базу, посилюючи взаємодію з провідними виробниками електротехнічного обладнання. 

Нещодавно, у Києві відбулася ділова зустріч доцента каф. СЕП Івана Луценка з генеральним директором ТОВ "ЕТІ Україна" Петером Гашперліним. Результатом спілкування стало підписання УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ та домовленысть про створення авторизованого центру "ЕТІ" на базі кафедри СЕП «Дніпровської політехніки» з відповідним оснащенням. Сучасні лабораторні стенди будуть використовуватися у лекційних та практичних курсах при підготовці студентів за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".

Щиро дякуємо ТОВ «ЕТІ Україна» і маємо надію на успішну й тривалу співпрацю.


Іван Луценко доцент кафедри СЕП 
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт