Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
12.09.2018

Пізнаємо світ IT разом!

Мета проекту – зробити ближче дітей і їх батьків до світу ІТ та популяризувати ІТ індустрію в регіоні.

Перші події соціального проекту: 
7 вересня – м. Запоріжжя, ТПП «Козак палац»
8 вересня – м. Кривий ріг, Бізнес-центр «NEWTON»

З доповіддю від НТУ «Дніпровська політехніка» виступив Л.І. Цвіркун − проф. кафедри АКС, керівник Центру підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco при НТУ «ДП».

Професор зазначив, що університет ліцензований для підготовки усіх спеціальностей галузі знань: «12 Інформаційні технології», які затверджені МОН України. 

Особливість підготовки за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» в НТУ «Дніпровська політехніка» − це імплементація в програму навчання курсів Академії Cisco (IT Essentials, NDG Linux Essentials, CCNA Routing&Switching, CCNA Security, CCNA Cyber OPS, PCAP: Programming Essentials in Python, IoTF: Connecting Things тощо).
Навчання за міжнародними стандартами й отримання індустріальних сертифікатів відкривають нові можливості перед випускниками спеціальності «Комп’ютерна інженерія» для працевлаштування у галузі інформаційних технологій.
Активно працювали з майбутніми абітурієнтами також викладачі кафедри ПЗКС НТУ «Дніпровська політехніка» − С. Приходченко та А. Мартиненко. 

НТУ «Дніпровська політехніка» дякує керівнику ДФ компанії «Luxoft» Марії Кот за надану можливість брати участь у таких заходах.


Л.І. Цвіркун проф. кафедри АКС
НТУ «Дніпровська політехніка»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт