Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
17.09.2018

На шляху до постійного вдосконалення

Після проведеної зустрічі представників НТУ «Дніпровська політехніка» та ТОВ «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» у травні 2018 року вже влітку в різних відділах цієї компанії пройшли практику більше 40 наших студентів. Фахівці залишилися задоволені якістю знань і навичок практикантів. Наступним етапом співробітництва з університетом став внесок «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» в модернізацію лабораторії кафедри систем електропостачання.

Ми переконані, що для отримання якісних, кваліфікованих інженерів після закінчення навчання необхідно потрійне співробітництво – університет, студент, роботодавець. Для цього ми подарували лабораторії кафедри систем електропостачання ввідно-розподільчий пристрій (ВРП) класу до 1000 В серії X-line. До речі, керівник виробничого підрозділу, яким було виготовлено дане обладнання – Власенко Григорій – випускник НТУ «ДП». Крім ВРП-0.4 кВ лабораторію поповнили ще два пристрої нашого партнера – компанії ETI: розподільна шафа і шафа компенсації реактивної потужності (КРП). 

Доцент кафедри систем електропостачання Іван Миколайович Луценко подякував компанії ТОВ «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» за вдосконалення лабораторії, оцінив високу технологічність і якість збірки подарованих зразків електротехнічного обладнання. 
Тепер студенти під час проведення лабораторних робіт зможуть на власні очі ознайомитися із сучасними тенденціями та вимогами в галузі електропостачання.

відеоматеріалиhttps://youtu.be/B78cJWUSlTs


За матеріалами сайту ТОВ «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт