Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
18.09.2018

НТУ «Дніпровська політехніка» взяв участь у щорічному фестивалі InterpipeTechFest-2018

15-16 вересня 2018 р. у Дніпрі відбувся третій фестиваль науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest-2018, який проводиться Корпорацією «Інтерпайп» за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації з метою популяризації інженерії, точних і природничих наук, сучасних технологій, а також усвідомленого вибору молоддю технічної професії. 

Фестиваль включає: виставку, лекторій, змагання з технічних дисциплін, а також активності і майстер-класи. Під час фестивалю відвідувачі мали змогу ознайомитися з новітніми технологіями, побачити експерименти, дізнатися про прогресивні освітні центри для школярів і кращі інженерні ЗВО регіону, познайомитися з переможцями українських і міжнародних технічних конкурсів, розробниками космічних технологій і відкриттів. 
НТУ «Дніпровська політехніка» підготувала яскраву та видовищну експозицію, яка викликала велику цікавість відвідувачів. 
НТУ "Дніпровська політехніка" цьогоріч представляли: кафедра систем електропостачання, кафедра відновлюваних джерел енергії, гемологічний центр, кафедра загальної та структурної геології і кафедра геології та розвідки родовищ корисних копалин. Науковці Дніпровської політехніки підготували цілу низку цікавих експозицій та активностей. Відвідувачі могли дізнатися про принципи роботи сонячної електростанції, спробувати дистанційно виміряти тепловтрати, побачити, як ограновується справжнє дорогоцінне каміння, відвідати віртуальний геологічний музей, спробувати власні сили у палеонтологічній вікторині, а наймолодші відвідувачі змогли творчо проявити себе у створенні мозаїки з кольорового каміння та морських мушель.
Корпорація «Інтерпайп» та НТУ «Дніпровська політехніка» під час фестивалю проводили Mechatronic Battle – змагання між командами з електротехніки та автоматизації на промислових контролерах, учасники яких вирішували задачі, що виникають у реальному виробництві.


Катерина Пілова
Відділ маркетингу
Фото відеостудії «Юність»& Микита Скрипниченко

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт