Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
18.09.2018

Змагання мехатроніків на Interpipe Tech Fest 2018 НТУ «Дніпровська політехніка» серед організаторів проекту

На Interpipe Tech Fest 15-16 вересня відбулися фінальні змагання Mechatronic Battle пілотного проекту Junior Mechatronic Battle. Організатори проекту Junior Mechatronic Battle– НТУ «Дніпровська політехніка», Компанія Інтерпайп і КЗВО «Дано» (проект «STEM на Дніпрі»).

15 вересня за перше місце у College Mechatronic League змагались п'ять студентських команд: Політехнічного коледжу ДВНЗ «КНУ», ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва», Дніпровського центру професійно-технічної освіти, Вільногірського коледжу Національної металургійної академії України, Дніпровського індустріального коледжу. За результатами конкурсної програми переможцями у College Mechatronic League стала команда ДВНЗ «Дніпровський індустріальний коледж» у складі: Андрій Рудківський, Максим Зайцев, Олександр Халик.

16 вересня за перше місце у Junior Mechatronic League змагались команди закладів середньої освіти, що за результатами півфінального змагання Hackathon for Tech Fest увійшли до сімки кращих: УВК ліцей № 100, Китайгородська ЗОШ І - III ст. Томаківської селищної ради, КЗО «УВК № 144 «Спеціалізована школа с поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій», КЗО "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю", Гімназія ім. Кирила та Мефодія НВО №136, КЗ Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст. За результатами конкурсної програми переможцями у Junior Mechatronic League стала команда УВК ліцей № 100 у складі: Андрій Худолій, Григорій Мірумян, Михайло Січко.
Організатори пілотного проекту Junior Mechatronic Battle щиро вітають навчальні заклади, команди яких перемогли у змаганнях, і учасників команд з перемогою у Mechatronic Battle на Interpipe Tech Fest 2018!

Проект Junior Mechatronic запрошує учасників продовжити знайомство з цікавим світом мехатроніки у жовтні поточного року. За програмою освітніх і інформаційно-ознайомчих заходів в рамках проекту Junior Mechatronic можна слідкувати за посиланням: https://www.facebook.com/groups/364314400767461/


Олена Горяча
ЦРП «Бізнес-інкубатор НГУ»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт