Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
19.09.2018

Юні мехатроніки на фестивалі Interpipe Tech Fest

Кафедра електропривода НТУ «Дніпровська політехніка» взяла участь у підготовці та проведенні Mechatronic Battle серед школярів та студентів коледжів і закладів професійно-технічної освіти 


На технічному фестивалі InterpipeTech Fest 15-16 вересня відбулися змагання з мехатроніки Mechatronic Battle у 4 лігах: 
- професіонали (Mechatronic Profesional), 
- студенти університетів (Mechatronic University),
- студенти коледжів і закладів професійно-технічної освіти (Mechatronic College),
- школярі (Mechatronic Junior). 

Кафедра електропривода Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» брала безпосередню участь у підготовці та проведенні Mechatronic Battle для двох останніх категорій. Протягом весни на базі кафедри провели майстер-класи, а у червні – змагальний Хакатон визначив фіналістів, які взяли участь у батлі. 

На InterpipeTech Fest учасникам запропонували розробити програму для логічного контролера, який керує технологічною лінією. Серед студентів коледжів першими стали хлопці з Дніпровського індустріального коледжу, серед школярів – команда ліцею №100 (Дніпро). Крім того, команда студентів кафедри електропривода у складі: Сергій Мельник, Артем Швидько та Сергій Попов здобула друге місце в лізі Mechatronic University. 

Проект Mechatronic Battle продовжуватиметься і наступного сезону. З осені/зими цього року планується проведення на базі кафедри електропривода майстер-класів з програмування роботів для учнів шкіл та студентів коледжів області. 


Микола Козачковський 
професор, зав.каф. електропривода

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт