Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
17.10.2018

Програма «Студенти групи ДТЕК» працює!

Сьогодні, 17 жовтня, до НТУ «Дніпровська політехніка» прибули представники компанії ДТЕК Енерго. Серед них – керівники департаментів управління персоналом, представники шахтоуправлінь, збагачувальних фабрик та виробничо-технічного напряму, головні інженери, механіки, енергетики. 
Студенти НТУ «Дніпровська політехніка», майбутні колеги ДТЕК Енерго, познайомилися з підприємствами, зокрема вугледобувної галузі. Далі на них чекав відбір до програми працевлаштування «Студенти групи ДТЕК».

Менеджер департаменту з навчання і розвитку компанії ДТЕК Енерго Сергій Сільченко зауважив: «НТУ «Дніпровська політехніка» – основний заклад вищої освіти для забезпечення фахівцями вугледобувної промисловості, зокрема підприємств «ДТЕК Павлоград вугілля» і частково «ДТЕК Добропіллявугілля». Мета даної програми скоротити адаптаційний період студента перед працевлаштуванням на підприємство. Ми відбираємо за певними критеріями студентів 5 курсу профільних спеціальностей. 
За новою програмою півтора року молоді люди раз на місяць відвідують наше підприємство. Для них складена спеціальна програма навчання. Студенти регулярно отримують стипендію. За період 5 курсу вони знайомляться з підприємствами, починаючи з правил внутрішнього трудового розпорядку та закінчуючи цінностями нашої компанії. В результаті випускники університету готові стати частиною колективу нашого підприємства». 

Перша сходинка кар’єри студента НТУ «Дніпровська політехніка» в компанії ДТЕК починається з заповнення анкети. Після чого обирають найкращих претендентів. Цілеспрямованих студентів з активною життєвою позицією запрошують на співбесіду. Успішна зустріч відкриває можливість стати учасником програми «Студенти групи ДТЕК», що діє з 2009 року. За цей період понад 140 студентів нашого університету взяли участь у програмі й отримали роботу.

Представники компанії ДТЕК Енерго також зустрілися з керівництвом нашого університету для обговорення подальшої спільної роботи. 


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт