Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
22.10.2018

«Хмарні» технології в бібліотеці

Співробітники науково-технічної бібліотеки НТУ «Дніпровська політехніка» взяли участь у роботі регіонального науково-практичного семінару «Наукова бібліотека в «хмарах»: реалії та перспективи». Захід відбувся 19 жовтня у науково-технічній бібліотеці Дніпровського національного університету залізничного транспорту.

Семінар зібрав 85 представників бібліотек ЗВО з Харкова, Дніпра, Кривого Рогу, Миколаїва, Запоріжжя, Кам’янського. Спікери К. Картузов (Миколаїв) та Т. Колесникова (Дніпро) не тільки зробили доповіді, а й організували творчу дискусію. 
Креативний К. Картузов, підкреслюючи важливість нових сервісів та їх трендовість, докладно розповів про всі тонкощі користування «хмарами». 
Т.Колесникова розкрила сучасні можливості хмарних технологій в забезпеченні бібліотечної підтримки навчального й наукового процесів, прокоментувала можливу картину впливу "хмарних" технологій на діяльність бібліотек. З доповідями щодо пілотних проектів Бібліотеки ДНУЗТ виступили керівники напрямів О. Матвєєва та В. Юнаковська.


Відділ громадської інформації НТБ 
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт