Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
23.10.2018

Корисні проекти відкривають нові горизонти

З 20 по 28 жовтня в НТУ «Дніпровська політехніка» перебуватиме делегація з Литви. До нас завітали представники Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса. Серед гостей професорський склад та студенти.

Візит ВТУГ відбувається у рамках реалізації проекту підготовки українсько-литовської команди соціальних підприємців за програмою Ради обмінів молоддю України та Литви при Міністерстві молоді та спорту України.

Нещодавно відбулась зустріч делегатів Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса на чолі з завідувачем кафедри бізнес-технологій та підприємництва професором Відою Давідавічене з керівництвом нашого університету. Спілкувалися на різні теми. Зокрема, обговорили питання академічної та наукової співпраці, розвитку програми подвійних дипломів «Інвестиційна економіка» та спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». 

Завідувач кафедри обліку та аудиту НТУ «ДП» Марина Пашкевич зауважила: «Завдяки такому проекту ми будуємо нову основу майбутніх контактів для студентів, які прийшли до нашого університету. Наші студенти вже працюють і стикаються з бізнесом в Литві. Проект націлений на формування дружніх і партнерських відносин між молодими людьми, встановлення контакту для подальшої кооперації з далекосяжними планами».

В кінці зустрічі присутні обмінялися подарунками та сфотографувалися. 


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт