Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
24.10.2018

Зустріч з Почесним консулом Литовської Республіки

Сьогодні, 24 жовтня, Почесний консул Литовської Республіки у місті Дніпро Віталій Півняк зустрівся з делегацією студентів і викладачів НТУ «Дніпровська політехніка» та Вільнюського технічного університету Гедимінаса. 

На зустрічі обговорили здобутки та досягнення кооперації між двома університетами при підтримці Почесного консульства, а саме: успішне функціонування програм подвійних дипломів «Світова політика та економіка», «Інвестиційна економіка», участь вчених Дніпровської політехніки у наукових конференціях ВТУГ, грантах Erasmus+ та Horizon 2020, здійснення спільних публікацій.

Делегація ВТУГ перебуває у НТУ «Дніпровська політехніка» з тижневим візитом у рамках реалізації проекту підготовки команди молодих соціальних підприємців України та Литви, профінансованого Радою обмінів молоддю України та Литви при Міністерстві молоді та спорту України.

Пан Консул презентував делегаціям закладів вищої освіти книгу «Литовці Дніпропетровщини: історія та сучасність». У відповідь університети подарували власні брендові сувеніри.

Вдячні пану Консулу та фахівцям Почесного консульства за традиційний теплий прийом, щиру розмову, напутні слова студентам, конструктивні пропозиції та допомогу у розвитку українсько-литовської кооперації в академічно-науковому секторі. Подібна зустріч щороку дозволяє підбити підсумки та окреслити завдання на майбутнє.

У зустрічі взяли участь: проф.Віда Давідавічене, доц.Йоланта Сабайтите, проф.Марина Пашкевич, проф.Геннадій Первий, доценти Ольга Дріга, Марина Харченко, Тетяна Яковенко, студенти кафедри бізнес-технологій та підприємництва (ВТУГ), студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», студенти програми подвійних дипломів «Інвестиційна економіка» (НТУ «ДП»).


Кафедра обліку і аудиту НТУ «Дніпровська політехніка» 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт