Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.10.2018

Тижні Німеччини в Україні 2018

Сьогодні, 29 жовтня, в НТУ «Дніпровська політехніка» представили виставку архівних документів «Україна та Німеччина: до століття встановлення дипломатичних відносин (1918-2018)». Захід відбувся за підтримки Фонду Ганса Зайделя, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві, Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс у Дніпрі), в рамках Тижнів Німеччини в Україні 2018.

У бібліотеці (1 корпус, читальна зала № 3) НТУ «Дніпровська політехніка» зібралися зацікавлені студенти та гості. На шести стендах представлені архівні документи, які з цікавістю розглядали присутні. Пошуком і відповідною підготовкою дипломатичних документів до експозиції займалися представники Міністерства закордонних справ України, Державної архівної служби України, Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Сіверського інституту регіональних досліджень за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.
Виставку архівних документів відкрив директор НОЦ з міжнародного співробітництва Михайло Рогоза.
До слова запросили заступника Генерального Консула Федеративної Республіки Німеччина Пітера Шмаля та представника Фонду Ганса Зайделя. 

Презентувала виставку Ірина Борисівна Матяш – доктор історичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу міжнародних відносин і зовнішньої політики України Інституту історії України НАН України, голова правління Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин.
У Дніпрі виставка архівних документів експонуватиметься з 29 жовтня по 2 листопада 2018 року. Оглянути експозицію зможе кожен охочий відповідно до графіка роботи бібліотеки НТУ «Дніпровська політехніка».

Відеоматеріали: https://youtu.be/T3nXWIpy6gY

ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото & відеоматеріали відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт