Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.10.2018

Нова сторінка співробітництва

Делегація НТУ «Дніпровська політехніка» у складі співробітників кафедри систем електропостачання на чолі з академіком НАН України ректором Г.Г. Півняком відвідала з робочим візитом провідне підприємство України з виробництва кабельно-провідникової продукції ПРАТ «Завод Південкабель» у місті Харків. Під час цікавої екскурсії та дискусії з представниками заводу на чолі з генеральним директором В.М. Золотарьовим співробітники університету ознайомилися з сучасними технологіями виробництва кабелів і проводів, які за своєю якістю задовольняють або навіть перевищують світові аналоги. 

Творчий колектив і створена доброзичлива атмосфера на заводі «Південкабель» сприяють злагодженій і продуктивній роботі, постійному розвитку, удосконаленню й розширенню виробництва. Насамперед, це заслуга керівництва підприємства, яке в теперішній час економічної та політичної нестабільності продовжує розвивати традиції, розробляючи й втілюючи інноваційні технології. 
У результаті обговорення перспектив та напрямків взаємодії між університетом і підприємством вирішили підписати Угоду про спільну діяльність.
Колектив Дніпровської політехніки щиро вдячний колегам з «Південкабелю» за організацію зустрічі, яка неодмінно сприятиме зміцненню дружніх і професійних зв'язків, підвищенню якості підготовки фахівців в електроенергетичній галузі та її розвитку, для забезпечення економічного зростання України.

Враження від почутого та побаченого – просто неймовірні! Бажаємо заводу «Південкабель» подальшого сталого розвитку і процвітання!
Нехай нам щастить!


Іван Луценко,
доцент кафедри систем електропостачання

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт