Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
30.10.2018

Навчатися ніколи не пізно!

Workshop – новий і дуже популярний метод додаткової освіти який приваблює не тільки молодь. Все більше людей прагне розширювати свій професійний кругозір і формувати нові навички.

Така нетрадиційна форма навчання зацікавила викладачів кафедри основ конструювання механізмів і машин (конструювання, технічної естетики і дизайну) НТУ «Дніпровська політехніка».
Викладачі кафедри відвідали інтерактивну лекцію «Дизайн-мислення як інструмент створення інновацій» в рамках програми освітнього інтенсиву Youth-Active-City. Лекцію провела представник освітнього центру «Інша освіта» Каріна Фурса. Місія цього центру – повернення навчання в життя та життя в навчання.

Колективний навчальний захід відвідали студенти різних спеціальностей, учні шкіл та коледжів, а також представники різних сфер ринку праці, які вже не один рік займаються професійною діяльністю.
Учасники працювали пліч-о-пліч з людьми різних вікових груп, різних професійних спрямувань та інтересів. В процесі динамічної групової роботи кожен з учасників отримав нові знання та навички, вислухав думку своїх колег, однодумців чи просто сторонніх осіб, навчився застосовувати в спільній праці сильні сторони кожного з учасників.
Досвід навчання за методикою воркшопу розвиває навички роботи в колективі, змушує самостійно визначати цілі й нести відповідальність за весь процес, а також надихає на самоосвіту.

Воркшоп – це мінімум теорії й будь-якої «вступної» інформації та максимум практики.
Тематика лекції була вкрай актуальною і цікавою для представників кафедри основ конструювання механізмів і машин (конструювання, технічної естетики і дизайну). Дизайн-мислення можна і потрібно розвивати кожному. Це не про форму й обкладинку, це про роботу команди, про глибокі дослідження, цікаві експерименти, апробацію й очікуваний чи навіть неочікуваний результат. Це не про те як виглядає, це про те, як працює. Дизайн-мислення – це нові ідеї, які змінюють світ.
Пізнавальною для викладачів виявилася не тільки тематика, а і форма проведення лекції. Отриманий досвід втілюється в навчальному процесі в нашому університеті.
Відвідуючи тематичні заходи представленого формату, зустрічаєш цікавих особистостей, поринаєш в атмосферу однодумців, спілкуєшся з ними «зрозумілою мовою» пробуджуючи в собі дизайн-мислення, яке надихає, розвиває та підштовхує до активних дій.
Також приємно відзначити яка активна, зацікавлена, цілеспрямована, небайдужа молодь в нашій країні. З такими людьми майбутнє в надійних руках!


Кафедра основ конструювання механізмів і машин
(конструювання, технічної естетики і дизайну) 
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт