Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
01.11.2018

Українська студрада і німецька «ШтуРа»

Вже третій рік поспіль міжнародний проект «Тандем-партнерство Німеччина-Україна – академічне самоуправління» відбувається в НТУ «Дніпровська політехніка». Основна мета – розвиток міжнародної співпраці з зарубіжними органами студентського самоврядування в цілях обміну досвідом і підвищення професійної й соціальної мобільності студентів.

Цього року проект тривав з 29 по 31 жовтня. Німецька делегація Технічного університету «Фрайберзька гірнича академія» і Технічного університету Дрездена прибула до НТУ «Дніпровська політехніка» з метою проведення семінарів для активістів студентського самоврядування. Серед делегатів німецькі студенти та координатори заходу. 

У проекті також взяли участь студенти з чотирьох вищих навчальних закладів Донбасу: Донецького Національного технічного університету, Східноукраїнського Національного університету імені Володимира Даля, Донбаської Національної академії будівництва та архітектури та Державного ВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Тематика семінарів досить різностороння: академічне самоврядування в німецьких університетах: історія, традиції; розвиток професійно-направленої й соціально-орієнтованої діяльності академічного самоврядування; структурно-динамічна модель німецького академічного самоврядування; вплив на розподіл студентських внесків і на освітню політику уряду федеральних земель.
Координатор проекту з ТУ «Фрайберзька гірнича академія» Тетяна Пилипцевич виступила модератором семінарів.

У заходах активно брали участь: канцлер Технічного університету Дрездена проф. Андреас Хандшу, а також проф. Хольгер Кусе, Маттіас Дорнфельдт і представники Генерального консульства ФРН, а саме Генеральний консул ФРН Вольганг Мьоссінгерр.
Німецькі та українські студенти у живих обговореннях та дискусіях обмінялися досвідом роботи студентських рад Німеччини та України. Багато нових ідей виникло під час проекту, які учасники обіцяють використовувати на практиці. 

Проект подарував студентам нові знайомства, корисне спілкування і цінний досвід. 

Відеоматеріали 34 телеканалу: https://youtu.be/cE_NqJdt8RA


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка» 
Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт